Home  |   News  |   Testy - prezentacje   |   Dane techniczne  |   Porady  |   Galerie  |   Tuning  |   Download  |   Linki  |   Kontakt
Renault auta
- 19
- Clio
- Espace
- Koleos
- Kangoo
- Laguna
- Megane
- Safrane
- ThaliaAlfa Romeo
Aston Martin
Audi
Bentley
BMW
Bugatti
Cadillac
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Daewoo
Dacia
Daihatsu
Dodge
Ferrari
Fiat
Ford
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
Kia
Lamborghini
Lancia
Land Rover
Lexus
Lincoln
Lotus
Łada
Maserati
Mazda
Mercedes
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Pontiac
Porsche
Renault
Rolls-Royce
Rover
Saab
Seat
Skoda
Smart
SsangYong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo

--> renault -> opisy -> kangoo ->


Renault | prezentacje | testy | samochody nowe i używane

Renault Kangoo, galerie i tapety. Wady i zalety.

03.05.2008 |  Renault Kangoo przydatna przestrzeń.
Renault Kangoo Po raz pierwszy Renault Kangoo został zaprezentowany w 1997 r. na salonie samochodowym w Genewie - wtedy jeszcze, jako prototyp pod nazwą Pangea. W tym samym roku producent wprowadził pojazd do swojej oferty pod nazwą Kangoo. Produkcja widocznej na zdjęciach wersji Pampa rozpoczęła się w kwietniu 1998 r. Ta uterenowiona odmiana Kangoo nie posiadała napędu na cztery koła. Konstruktorzy ograniczyli się jedynie do zwiększenia prześwitu o 40 mm oraz wzmocnienia zawieszenia. Jednostkę napędową osłonięto od spodu blachą o grubości 2 mm. W wyposażeniu standardowym znalazły się także większe 14-calowe koła.

Nietuzinkowa, wesoła stylizacja przysporzyła Kangoo sporej popularności. Przyzwyczajeni do kanciastego i monotonnego wyglądu samochodów użytkowych przyszli nabywcy szybko obdarzyli sympatią wyróżniającego się z tłumu "Kangura". Nie bez znaczenia okazały się właściwości praktyczne samochodu - rozsuwane boczne drzwi doskonale sprawdzające się na ciasnych parkingach, mnogość schowków oraz niezwykle obszerne pięcioosobowe wnętrze. Jednym z głównych atutów samochodu jest przestrzeń bagażowa. Przy pięciu osobach w kabinie możemy zabrać jeszcze 600 litrów bagażu. Natomiast po złożeniu tylnej kanapy przestrzeń załadunkowa powiększa się aż do 2600 litrów.

      Renault Kangoo Wnętrze utrzymane jest w wesołych barwach i harmonizuje ze stylizacją karoserii. Nie przeszkadzają nawet pewne niedociągnięcia w wykończeniu. Nie jest to w końcu reprezentacyjna limuzyna, tylko pojazd uniwersalny.

Konstruktorom Kangoo udało się także osiągnąć kompromis pomiędzy twardością małych samochodów dostawczych a miękko zestrojonym zawieszeniem samochodów osobowych. W efekcie Renault Kangoo sprawdza się jako wakacyjne auto rodzinne oraz jako pojazd dostawczy. Drażniące okazują się jedynie hałasy dochodzące do wnętrza podczas jazdy z większymi prędkościami oraz niemiłe odgłosy przy pokonywaniu nierówności. Renault Kangoo stanowi bardzo ciekawą ofertę dla osób potrzebujących auta uniwersalnego, w rozsądnej cenie i taniego w eksploatacji.

Na podstawie tekstu: Tomasza Korniejewa (49/2004 Motor)

Poniżej kilka zdjęć, tapet na pulpit samochodu Renault Kangoo.

Renault Kangoo Renault Kangoo Renault Kangoo Renault Kangoo

Renault Kangoo Renault Kangoo Renault Kangoo

Kobiece spojrzenie...

Copyright © 2006 - Resmoto.com - Prawa zastrzeżone.
Artykuły i publikacje są własnością resmoto.com. Zabrania się na wykorzystywanie w/w materiałów bez zgody Resmoto.com.